Mając za cel intensyfikację współpracy, w bezpośredni sposób skutkującej zwiększającym się przepływem towarów i usług, proponujemy naszym partnerom biznesowym narzędzia wspomagające działanie z ich własnymi klientami. Na całość Narzędzi składa się kilka instrumentów o określonej funkcji, których użytkowanie pozostawiamy dla wyboru naszych klientów. Każdy z nich można wykorzystać oddzielnie lub łącznie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

 

  • katalog w wariancie noname - aktualny katalog z naszą ofertą, w wersji elektronicznej. Zawiera wszystkie funkcjonalności jak ten na naszym serwisie, nie zawierając danych identyfikujących naszą firmę. Dzięki temu można posługiwać się nim w relacji z własnym klientem, nie ujawniając własnego dostawcy.

 ddd.jpg

  • wysyłka kurierska noname - zwłaszcza w zamówieniach charakteryzujących się ściśle określonym reżimem czasu dostarczenia do ostatecznego klienta, proponujemy wygodne rozwiązanie wysyłki towaru z naszej siedziby bezpośrednio do klienta naszego partnera biznesowego. Taka przesyłka w polu nadawcy nie zwiera identyfikujących nas danych. Korzyścią takiego rozwiązania, poza oczywistym skróceniem czasu dostawy, jest również redukcja kosztów.

ddc.jpg

 

  • zdjęcia do wizualizacji - wariant zdjęć produktowych wykonanych z perspektywy bocznej, pozwalającej na wykonanie symulacji naniesienia logo.

 dde.jpg

  • formatki zamówieniowe - pliki do dalszej edycji, zawierające skatalogowany dany zakres oferty, który podlega dalszej edycji (np.: w celu wprowadzenia własnych danych identyfikacyjnych oraz cen).

 

          

Jesteśmy otwarci na sugestie naszych partnerów biznesowych, dlatego powyższy katalog nie ma charakteru zamkniętego. Chętnie poznamy Państwa propozycje kolejnych udogodnień, które pomogą usprawnić Wasze działanie na skierowane do własnych klientów.

 

Celem podjęcia współpracy prosimy o wiadomość mailową lub telefoniczną oraz rejestrację w serwisie internetowym.